Міністерство фінансів США надіслало операторам танкерів повідомлення з проханням надати інформацію про 100 суден, які підозрюють у порушенні санкцій щодо російської нафти, повідомляє Reuters з посиланням на власне джерело, яке бачило відповідні документи.

Управлінням з контролю за іноземними активами у п'ятницю надіслало повідомлення операторам суден у 30 країнах. Наразі це найбільше розслідування порушення санкцій з того часу як США і союзники ввели обмеження цін на нафту з РФ, кажуть джерела.  

Міністерство фінансів США поки офіційно не коментує цю інформацію. «Хоча ми не підтверджуємо і не коментуємо розслідування або примусові заходи, Казначейство прагне забезпечити дотримання цінового обмеження і зменшити ресурси Росії для війни проти України», – заявив представник американського Казначейства.

Джерело Reuters повідомило, що деякі з суден, які зараз перебувають під слідством, перевозили російську нафту з тихоокеанського порту Козьміно, тоді як інші завантажувалися в порту Приморськ на березі Фінської затоки.

За словами джерела, однією з компаній, яка отримала запит від США, є турецька Beks Shipping. Reuters не змогли перевірити цю інформацію. 

 

Схожі новини