Союз автоперевізників Словаччини (UNAS) з 13.00 четверга за місцевим часом заблокував прикордонний перехід Вишнє Нємецьке зі словацького боку. Таким чином союз висловив свою підтримку польським колегам, які вже кілька днів протестують проти лібералізації правил ЄС для українських перевізників. Про це повідомило словацьке видання Teraz.

Автоперевізники заблокували дорогу до перевалу автомобілями. В акції протесту також брали участь представники польських перевізників, які перекрили кордон з Україною на території Польщі.

«Ми перекриємо його на годину за попередженням. Наша мета – підтримати наших польських колег, а також усіх перевізників в ЄС. Ми будемо просити Єврокомісію негайно запровадити дозволи на перевезення для українських транспортних засобів, тому що європейські компанії падають духом і не можуть з ними конкурувати», – сказав голова UNAS Станіслав Скала.

Союз не погоджується з постановою Єврокомісії, яка скасувала видачу дозволів українським перевізникам на в'їзд до ЄС після вторгнення в Україну російських військ. Словацькі автоперевізники погрожують повністю перекрити кордон з Україною, якщо Брюссель не вплине на ситуацію.