ТОВ «СОКАР ЕЛ ПІ ДЖИ» стягнуло через суд з ТОВ «ЕКОТЕХ-ЕНЕРГО» 109,4 тис. грн боргу за договором поставки пального. Про це йдеться в реєстрі судових рішень України.   

ТОВ «СОКАР ЕЛ ПІ ДЖИ» (власники – ТОВ «ТОРГОВИЙ ДІМ «СОКАР УКРАЇНА» та ТОВ «ГАЛИЦЬКА ПАЛИВНА КОМПАНІЯ БІЗНЕС»; директор – Олексій Білокопитний) у листопаді 2023 року звернулось до суду з позовом до ТОВ «ЕКОТЕХ-ЕНЕРГО» (власник та директор – Вадим Решетняк) про стягнення заборгованості, яка складається з 63 тис. грн основного боргу, 4,8 тис. грн 3% річних, 21,3 тис. грн інфляційних нарахувань, 20,2 тис. грн пені. Позовні вимоги обґрунтовані неналежним виконанням відповідачем умов договору поставки пального в частині неоплати поставленого товару. Дослідивши матеріали справи, суд дійшов висновку про часткове задоволення позову. Рішенням Господарського суду Черкаської області від 10.01.2024 з ТОВ «ЕКОТЕХ-ЕНЕРГО» стягнуто 63 тис. грн сума основного боргу, 4,8 тис. грн 3% річних, 21,3 тис. грн інфляційних нарахувань, 20,2 тис. грн пені., а також 2,7 тис. грн судового збору. В решті позову відмовлено. У січні цього року від ТОВ «СОКАР ЕЛ ПІ ДЖИ» надійшла заява про ухвалення додаткового судового рішення з вимогою стягнути з відповідача судові витрати, а саме витрати на професійну правову допомогу в розмірі 75 тис. грн. Ухвалою суду від 22.01.2024 вказану заяву призначено до розгляду в судовому засіданні.

Резонансні та найцікавіші судові рішення українського ринку нафтопродуктів можна прочитати у щоденних випусках НафтоРинку Daily fuels&LPG, а оформити передплату на видання – за посиланням або за телефонами редакції +38 (044) 425-55-56.