Мережа АЗС SOCAR спільно з благодійною платформою dobro.ua та фондом «Діти Героїв» запустили новорічний проєкт, в рамках якого збиратимуться кошти на подарунки дітям, які втратили батьків.

«Стати чарівником та здійснити новорічні бажання українських дітей дуже просто – достатньо на АЗК SOCAR придбати спеціальну листівку із зображенням дитячих малюнків. Її можна залишити собі на згадку, а можна написати теплі новорічні побажання дитині та покласти її у скриньку. SOCAR гарантовано доставить ваше привітання адресатові», - йдеться в повідомленні мережі. 

Приєднатися до проєкту також можуть користувачі додатку Level, здійснивши благодійний внесок за допомогою мобільного додатку чи на платформі dobro.ua

«Так, нам ніколи не вдасться повернути дітлахам найрідніших людей… Але в наших силах подарувати дітям різдвяний настрій та передати заповітний подарунок від Святого Миколая. Ми дуже вдячні нашим партнерам за можливість втілити в життя новорічну казку для маленьких українців», - зазначає PR-директор SOCAR Energy Ukraine Олена Осипчук.

Двадцять гривень від вартості кожної листівки та кошти, зібрані через додаток Level, будуть направлені на придбання подарунків. Кожен з дітей отримає персональний подарунок – саме той, який дитина загадала й намалювала, розповіли в SOCAR.