5 вересня, 2022, 14:10

SOCAR Energy Ukraine розпочала благодійну акцію – збір коштів на медичні набори для школярів, повідомили НР в пресслужбі компанії. Долучитися до ініціативи «Аптечка для школярів» відтепер може кожен бажаючий.

З кожного особливого горнятка напою з малюнком півника, придбаного в мережі заправок SOCAR, частина коштів йтиме на забезпечення школярів медичними наборами, що врятують життя під час небезпеки. Аптечки також містять інструкції з психологічної допомоги для учнів та персоналу шкіл. Ці інструкції були підготовлені в межах ініціативи першої леді Олени Зеленської щодо створення Національної програми психічного здоров’я та психосоціальної підтримки, розробка якої координується Міністерством охорони здоров’я України за підтримки Всесвітньої організації охорони здоров’я.

«Для нашої команди підтримка українців, дорослих та дітей, завжди є пріоритетом. Ми вдячні нашим партнерам за згуртованість, за згоду взяту участь у такому важливому проєкті. З одного боку, нам би дуже хотілось, щоб ці набори ніколи й нікому не знадобилися. Але з іншого боку, дуже важливо, що завдяки цим аптечкам школярі матимуть змогу врятувати життя собі чи оточуючим у випадку небезпеки», - зазначив директор мережі SOCAR Energy Ukraine Ігор Орлов.

Партнером та реалізатором благодійного проєкту SOCAR Energy Ukraine виступає благодійна платформа dobro.ua, експертну підтримку надає Міністерство освіти і науки України.