22 травня, 2023, 11:45

Група компаній Smart Energy, об’єкти якої розташовані у Харківській та Полтавській областях, від початку російської агресії надала 50 млн грн благодійної допомоги, з них майже 46 млн грн – на підтримку ЗСУ та ТРО. Про це НафтоРинку повідомили в пресслужбі Smart Energy.

“Автомобілі, військове обладнання та медикаменти – це те, на що насамперед було спрямовано допомогу, адже один з регіонів, де знаходяться об’єкти групи – це Харківська область, яка й досі перебуває під обстрілами ворога. Військові частини Полтавської, Донецької та інших областей отримали підтримку, а саме автомобілі підвищеної прохідності, бронежилети, військову форму, дизельні генератори, інше електрообладнання для забезпечення життєдіяльності військових. Окрім цього, Smart Energy придбала 5 квадроциклів для Київської територіальної оборони”, – розповіли в компанії.   

Інша частина допомоги надавалась цивільному населенню – 2 млн грн направили на евакуацію та розміщення населення з Харківської, Київської, Донецької та Сумської областей, також зазначили в Smart Energy. Окрім того, до Нового року компанія підготувала солодкі новорічні подарунки для 3263 дітей у Харківській та Полтавській областях на загальну суму 276 тис. грн.

«Минулий рік для всіх був складним, але ми розуміли, наскільки важливо допомагати у цей критичний період. Від кожного з нас, від кожного бізнесу, який знаходився у цій країні, залежало наше майбутнє і майбутнє нашої держави. Але війна продовжується. Саме тому сьогодні також важливо, щоб бізнес продовжував працювати, сплачувати податки, забезпечувати робочі місця та надавати допомогу тим, хто цього найбільше потребує», - зазначив в.о. генерального директора групи Smart Energy Олексій Заєць.

Нагадаємо, раніше група Smart Energy заявила, що через наказ Державної служби геології та надр зупинено дію спеціальних дозволів на видобуток вуглеводнів на Островерхівському та Васищівському родовищах приватних газовидобувних компаній «Укргазвидобуток» і «Пром-Енерго Продукт». Через це державний та місцеві бюджети до кінця 2023 року можуть втратити 1,3 млрд гривень податків, а енергетична система – 135 млн м³  газу, заявили в компанії.