Для підтримки оборони України від російського вторгнення уряд Ісландії виділяє для української армії десять бензовозів. Про це повідомляється на сайті уряду Ісландії.

Транспортування пального є критично важливим для обороноздатності та мобільності українських військових в умовах російської агресії. В Україні є великий попит на бензовози, які можуть перевозити паливо для армії, тож уряд країни звернувся до дружніх держав із проханням допомогти у забезпеченні такими вантажівками, йдеться в повідомленні. “Уряд Ісландії оперативно відреагував на ці побажання України. Укладено контракти з європейським постачальником у цій сфері на закупівлю десяти вживаних бензовозів. Перші два автомобілі були доставлені минулого тижня, а інші — найближчими тижнями”, – зазначається в заяві ісландського уряду.

«З початку вторгнення ми зосередилися на підтримці уряду України відповідно до їхніх побажань і потреб та наших можливостей. – Ми не постачаємо українській армії зброю чи іншу військову техніку, але ми можемо зробити свій внесок, надавши бензовози, яких помітно бракує», – сказав міністр закордонних справ Тордіс Колбрун Рейкфьорд Гілфадоттір.

Загальна вартість закупівлі машин та доставки в Україну становить €400 тис.