10 травня, 2022, 19:00

Глобальна енергетична та нафтохімічна компанія Shell відзвітувала щодо впровадження нової енергетичної стратегії «Про прогрес енергетичного переходу» .

За підсумками 2021 року Shell уже скоротила викиди Scope 1 і Scope 2 від своїх операцій до 68 млн т еквівалента CO₂, що на 18% менше, ніж 2016-го (базовий рік для компанії). Це багатообіцяючі прогнози щодо досягнення поставленої мети зі скорочення обсягів викидів компанії на 50% до 2030 року, про це йдеться у статті «Прискорення енергетичного переходу»

Однією з головних тенденцій в стратегії розвитку компанії до 2050 року, яка має назву «Прискорення прогресу» є створення продуктів перехід на низьковуглецеві енергетичні продукти та послуги, до яких відносяться біопальне, водень і поновлювальні джерела енергії.

«Прискорений перехід – це найкращий спосіб забезпечити безпеку енергопостачання. Це також найкращий спосіб допомогти людям у тих частинах світу, де немає доступу до енергії, а вона є запорукою кращої якості життя», – зазначає голова ради директорів Royal Dutch Shell plc Ендрю Маккензі.

Довідка НафтоРинку:

Shell – глобальна група енергетичних та нафтохімічних компаній, яка діє в понад 70 країнах, а загальний штат становить 83 тис. працівників. Одна з її цілей – забезпечення сталого майбутнього. Для цього Shell використовує найсучасніші технології та інноваційний підхід у всіх напрямах діяльності. Компанія також інвестує в розвиток енергетики (зокрема низьковуглецевої, а також у вітрову й сонячну) та нові види пального для транспорту (серед них – удосконалене біопальне й водень).

Shell Retail увійшла на український ринок у 2007 р. Відтоді мережа АЗС під брендом Shell управляється Royal Dutch Shell. Shell Retail Ukraine входить до кластеру Центральної та Східної Європи Shell Downstream. Нині мережа АЗС Shell нараховує 132 станції у 20 областях України.