16 серпня, 2022, 18:00

Підрозділ СПГ компанії Shell відкрив свою 30-ту газозаправну заправну станцію для вантажівок у Німеччині, намагаючись задовольнити зростаючий попит на паливо в транспортному секторі країни, повідомили в компанії Shell Germany.

За даними компанії, нова станція, що розташована у Барбінгу, Баварія, значно посилює постачання СПГ як палива для вантажівок у південно-східній Німеччині, а також вантажні перевезення до Австрії і може заправляти до 200 вантажівок на день.

Крім того, Shell також об’єдналася з німецьким гігантом BMW і логістичною компанією Elflein для закупівлі 100 тонн біо-СПГ.

Shell відкриває 30 газозаправну станцію в Німеччині

Нагадаємо, у лютому поточного року Shell розпочала будівництво найбільшого заводу з виробництва біо-СПГ у Німеччині на своєму нафтопереробному заводі у Rheinland поблизу німецького міста Кельн.

Запуск заводу заплановано на 2023 рік в обсязі 100 тис тон біо-газу на рік.

Обсяги виробництва можуть покривати річні потреби приблизно від 4000 до 5000 вантажівок, що працюють на зрідженому природному газі, відкриваючи можливість заощаджувати до мільйона тонн CO2 на рік у порівнянні зі звичайними дизельними вантажівками, за словами Shell.

Німеччина вже є провідною країною в Європі зі 134 газозаправними станціями для вантажівок. За даними NGVA Europe, в Європі наразі працює 576 СПГ-заправних станцій, і власники все частіше пропонують на цих станціях біо-СПГ.

Джерело: Shell Germany