26 травня, 2022, 17:20

Компанія Shell веде переговори з консорціумом індійських енергетичних компаній щодо продажу своєї частки у заводі з виробництва скрапленого газу в Росії, від якого британська компанія відмовилася після вторгнення рф в Україну, йдеться у повідомленні Reuters.

Найбільший у світі трейдер скрапленого газу Shell у лютому заявила, що вийде з усіх своїх російських проектів, включаючи продаж 27,5% акцій заводу LPG «Сахалін-2».

За словами джерел агенції, компанія нещодавно розпочала переговори з групою індійських компаній, включаючи ONGC Videsh і Gail (GAIL.NS). Потенційний інтерес консорціуму до російського заводу показує, як Індія готова використовувати енергетичні активи та дешеві поставки нафти, які зявились на ринок у результаті відходу західних компаній з росії.

Нагадаємо, Уряд Індії попросив державні енергетичні компанії оцінити можливість покупки російських активів у європейських нафтових компаній, включаючи BP.

Наразі, поки не можна стрверджувати, чи приведуть переговори між Shell та індійським консорціумом до угоди, вартість якої залишається неясною після того, як Shell прийняла рішення про продаж російських активів.