8 лютого, 2024, 15:55

Перші швидкі зарядні пристрої Shell Recharge DC тепер доступні на трьох АЗС Shell у Польщі, повідомляє портал Petrolnet з посиланням на заяву компанії. 

Швидкі зарядні пристрої Shell Recharge з'явилися на АЗС Shell у Тщанці та Сенкоціні Старому (Мазовецьке воєводство), а також у Радомську (Лодзьке воєводство). Перші зарядні пристрої Shell Recharge у Польщі є одними з найсучасніших пристроїв цього типу, доступних на ринку, стверджують в компанії. 

Клієнти можуть користуватися зарядними станціями за допомогою мобільного додатку Shell Recharge, картки Shell Fleet Card, відсканувавши QR-код, розміщений на зарядній колонці, або ж за допомогою платіжної картки.

Кожна станція має дві зарядні точки максимальною потужністю 360 кВт. У найближчі місяці Shell планує додати ще 13 зарядних пристроїв на своїх АЗС у Польщі, а до кінця 2027 року — встановити 75 надшвидких зарядних пристроїв зі 150 точками зарядки.

Компанія також розвиває в Польщі мережу зарядних пунктів, розташовані за межами АЗС — на парковках ресторанів або торгових центрів. Наступного року зарядні пристрої Shell Recharge з'являться біля ресторанів шведської мережі MAX Premium Burgers, яка в Польщі представлена в таких містах, як Варшава, Гданськ, Познань і Вроцлав.