Shell Polska та Anwim S.A., оператор мережі АЗС MOYA, підписали угоду про взаємне визнання паливних карт. Завдяки угоді буде розширено кількість станцій, де прийматимуть картки Shell Card та MOYA firma, повідомила Shell на своєму сайті.

Із розвитком нових технологій функціональні можливості картки Shell Card доповнюються новими елементами, зазначають в компанії. Паливна картка перетворилася на комплексне рішення, яке дає можливість оплатити пальне, зарядку електромобілів, купити продукти на АЗС, а також внести гроші за користування платними дорогами. 

Завдяки угоді власники Shell Card і MOYA firma зможуть заправлятися на понад 800 АЗС Shell і MOYA по всій Польщі. 

Мережа MOYA сьогодні налічує понад 400 АЗС і постійно динамічно розвивається, зазначив Анджей Кісала, директор з розвитку автопродажів Anwim S.A. Компанія надає послуги власникам автопарків як в Польщі, так і за її межами завдяки придбанню нідерландської The Fuel Company (TFC). Власники карток TFC можуть безготівково оплачувати пальне на понад 8000 АЗС у 18 країнах Європи, а також сплачувати дорожні збори та швидко отримувати відшкодування ПДВ та акцизного збору з палива, придбаного за кордоном.

Водночас в повідомленні зазначено, що на станціях Shell приймаються лише картки MOYA firma fleet.