Сінгапурська Shell Eastern Petroleum, дочірнє підприємство нафтового гіганта Shell, придбала азійську компанію з переробки відпрацьованої олії EcoOils для збільшення виробництва біопалива, повідомляється на сайті Shell Eastern.

В рамках угоди Shell повністю викупила дочірні компані EcoOils у Малайзії та 90% акцій її індонезійських дочірніх підприємств, йдеться в заяві Shell Eastern. Компанії не розкривають суму угоди.

Це придбання забезпечує доступ до сировини, яку можна використовувати на заводах Shell з виробництва біопального, зазначив старший віце-президент Shell з низьковуглецевого палива Шинейд Лінч.

EcoOils має потужності для переробки 65 тис. т відпрацьованої олії на рік. Її можна використовувати як сировину для виробництва біопалива, зокрема авіаційного, зазначається в повідомленні Shell. 

Наразі на екологічне авіаційне пальне припадає близько 0,1% світового обсягу випуску авіапалива. До 2030 року Shell прагне збільшити частку біологічного авіапального до 10% від загального обсягу продажів авіаційних бензинів.