30 вересня, 2022, 14:55

Мережа АЗС Sheetz Inc. увійшла до списку 100 найкращих роботодавців США за версією журналу People, повідомляє Convenience Store News. Зазначається, що компанія посідає 64-те місце і є єдиним оператором АЗС в цьому рейтингу. Sheetz потрапила до списку "Companies That Care" вдруге за три роки.

Журнал People складає список "Companies That Care" вже шостий рік поспіль, визначає найкращі компанії Сполучених Штатів, які досягли успіху в бізнесі, а також демонструють виняткову турботу про своїх співробітників та навколишнє середовище.

«День у день наша компанія прагне до того, щоб сімейні цінності, які прищепив мій дядько, коли він заснував Sheetz у 1952 році, були важливими й сьогодні», - сказав президент і генеральний директор Sheetz Тревіс Шітц.

У 2021 році Sheetz направила понад $70 млн на заробітну плату співробітникам магазинів, а також подвоїла обсяги допомоги на оплату навчання в коледжі.

Sheetz також нещодавно відсвяткував два роки приєднання до ініціативи Better Buildings Challenge, очолюваної Міністерством енергетики США. Вона спрямована на скорочення споживання енергії на 20% протягом наступних 10 років. За даними компанії, за цей час магазини Sheetz вже підвищили свою енергоефективність на 14%.

Компанія Sheetz має понад 24 тис. співробітників та керує більш ніж 640 магазинами та АЗС по всій Пенсільванії, Західній Вірджинії, Вірджинії, Меріленді, Огайо та Північній Кароліні.