ТОВ «Схід Газпостач» стягнуло через суд з Opco Fuels & Trading S. R.L. 7,3 млн грн боргу за договором поставки пального. Про це йдеться в реєстрі судових рішень України.    

ТОВ «Схід Газпостач» (власник та директор – Євген Волчков) у січні минулого року звернулось до суду із позовними вимогами до Opco Fuels & Trading S. R.L. про стягнення 7,3 млн грн. Позовні вимоги обґрунтовані порушенням відповідачем зобов'язань за контрактом в частині поставки товару – пального дизельного ULSD-10ppm, бензину, скрапленого газу (LPG) або інших нафтопродуктів. 

Дослідивши матеріали справи, суд дійшов висновку про задоволення позовних вимог. Так, рішенням Господарського суду міста Києва від 15.04.2024 з Opco Fuels & Trading S. R.L. (Romania, Municipiul Constanta) стягнуто суму попередньої оплати у розмірі 199,5 тис. доларів США та витрати по сплаті судового збору в розмірі 109,4 тис. грн.

Резонансні та найцікавіші судові рішення українського ринку нафтопродуктів можна прочитати у щоденних випусках НафтоРинку Daily fuels&LPG, а оформити передплату на видання – за посиланням або за телефонами редакції +38 (044) 425-55-56.