На Кіровоградщині кіберполіція викрила шахрайську схему: ув'язнений «продавав» талони на пальне за низькою ціною, а після отримання грошей — не виходив на зв’язок. Про це повідомляє Поліція Кіровоградської області.

Згідно з даними слідства, 30-річного громадянин, який зараз відбуває покарання, ошукував громадян, пропонуючи придбати неіснуючі талони на пальне різних мереж автозаправних станцій за цінами, які набагато нижчі від їхньої реальної вартості.

Після того, як громадяни здійснювали повну оплату, зв'язок з ними припинявся. За попередніми даними правоохоронців, сума завданих потерпілим збитків становить щонайменше 50 тис. грн.

Під час обшуку за місцем перебування підозрюваного поліцейські вилучили речові докази, що вказують на його причетність до протиправної діяльності, зазначається у повідомленні.

Розслідування проводиться в рамках кримінального провадження за ч. 4 ст. 190 «Шахрайство» Кримінального кодексу України. Санкцією статті передбачено покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до восьми років.