Шахраї почали масово розсилати на різних інтернет-ресурсах повідомлення про паливні субсидії в мережі АЗС OKKO. Клієнти компанії постять скріншоти з такими повідомлення на сторінці OKKO в FaceBook.

В одному з таких повідомлень йдеться, що клієнт може отримати подарунок на суму 5 тис. грн. Для цього необхідно закінчити реєстрацію за посиланням, а також поширити цю інформацію мінімум серед 20 друзів.

В компанії OKKO підтвердили, що виявили масову розсилку дивних повідомлень про “паливні субсидії” на АЗС їхньої мережі. “Закликаємо всіх наших клієнтів не розповсюджувати фейкову інформацію в групах та чатах”, - заявила компанія в соцмережі FaceBook.

В компанії підкреслили, що мережа не має жодного відношення до цієї “акції”, а також закликали клієнтів довіряти лише повідомленням, розміщеним на офіційних сторінках OKKO.

Ймовірно, метою шахраїв є отримання особистої інформації про громадян (зокрема банківської), які вирішать пройти реєстрацію для отримання “подарунка”. 

Нагадаємо, схожу схему шахраї вже використовували в 2021 році. Тоді також розсилали повідомлення про акцію на OKKO. При переході за посиланням пропонувалося відповісти на кілька питань та отримати подарункові талони на паливо від ОККО. Шахраї закликали поділитися посиланням з друзями у месенджерах та заповнити форму – надати інформацію про банківську картку.