22 червня, 2022, 12:10

Ціни на пальне на АЗС Великобританії продовжили зростати, а середня ціна бензину досягла нового рекорду - £1,887/л (приблизно $2,3/л) станом на 19 червня, повідомляє Forecourt Trader з посиланням на дані моніторингу RAC. 

Також повідомляється, що середня роздрібна ціна на дизпальне станом на 18 червня становила £1,961/л (приблизно $2,39/л). Повний бак бензину для 55-літрового сімейного автомобіля зараз коштує майже £104 ($127), а бак ДП - майже £108 ($132).

«Це ще одна погана новина для водіїв, особливо з огляду на страйк на залізницях цього тижня, який не залишив багатьох людей без іншого вибору, крім як користуватися своїми автомобілями, - заявили в RAC. - Але з огляду на те, що гуртова вартість бензину стабілізувалась на тлі деякого падіння цін на нафту, вартість бензину на АЗС не повинна продовжувати зростати, а можливо почне знижуватися”. 

В RAC також висловили сподівання, що зростання цін нарешті змусить уряд вжити заходів та знизити податки на пальне, зокрема ставку ПДВ. На даний момент на ПДВ припадає в середньому £0,31/л від вартості бензину на АЗС.