ТОВ «Шлюмберже Сервісез Україна», дочірня компанія міжнародної сервісної компанії Schlumberger (SLB), подало найкращу пропозицію в тендері АТ «Укргазвидобування» (УГВ) на надання послуг інженерного супроводу бурових доліт при спорудженні свердловин і очікує підписання договору вартістю 62,37 млн грн (з ПДВ). Про це йдеться у ExPro Daily Gas.

Тендер було оголошено на платформі Prozorro із очікуваною вартістю 80,87 млн грн (з ПДВ). Місце надання послуг – свердловини в Харківській області. Строк надання послуг – до 31 грудня 2024 р. В тендері взяли участь три компанії: ДП «Ньютек Юкрейн» з пропозицією 79,87 млн грн, ТОВ «Ултерра Юкрейн» (62,69 млн грн) та «Шлюмберже Сервісез Україна» (62,37 млн грн).

Згідно з опублікованою інформацією по тендеру, буріння свердловин планується здійснити в проміжних (діаметром 245 і 340 мм) та експлуатаційних колонах (діаметром 178 мм) на глибині до 4 750 м. Буріння заплановано здійснити із використанням бурових верстатів УГВ від виробників «Уралмаш», Honghua, Bentec. Загалом заплановано пробурити 45 тис. м.

Нагадаємо, у квітні 2023р НАЗК внесло Schlumberger (SLB) до переліку міжнародних спонсорів війни, оскільки компанія після початку повномасштабного вторгнення не вийшла з ринку РФ і навіть розширила свій російський бізнес. Пізніше під тиском деяких країн Кабмін відмовився від переліку міжнародних спонсорів війни.