Саудівська Аравія може залишити переважно стабільними квітневі ціни на нафту, яку вона продає споживачам в Азії за строковими контрактами, на тлі незначного зростання котирувань на Близькому Сході. Про це повідомляє Reuters з посиланням на кілька торгових джерел.

Згідно з опитуванням Reuters, проведеним шістьма джерелами в нафтопереробній галузі, офіційна відпускна ціна на флагманську нафту марки Arab Light може залишитися незмінною або підвищитися на $0,1-0,2 за барель у квітні.

Наразі пропозиція нафти є обмеженою. Про це свідчить структура спотових цін на нафту в Дубаї. У лютому спостерігалося явище, відоме як беквордейшн. Це коли ціни на сировину з негайною поставкою вищі, ніж з поставкою в наступні місяці. У лютому беквордейшн спред розширився на 10 центів порівняно з попереднім місяцем, свідчать дані Reuters. 

З іншого боку, оскільки атаки хуситів в Червоному морі тривають, ймовірно, ОАЕ захочуть постачати більше нафти до Азію, адже цей маршрут є безпечним, сказало одне з джерел. 

Як відомо, напади єменських хуситів на кораблі в Червоному морі призвели до різкого зростання вартості фрахту і страхування і сповільнили поставки близькосхідної нафти до Європи.