2 серпня, 2023, 16:15

«Роснефть» посилила заходи безпеки на своїх підприємствах через нещодавній вибух на НПЗ у Самарі, повідомляють російські ЗМІ. 

Працівник Нижньовартівського нафтопереробного заводу (дочірнє товариство «Роснефті») повідомив URA.RU, що співробітників і транспорт, який заїжджає на територію, ретельно обшукують. «Після вибуху на Куйбишевському нафтопереробному заводі у Самарі почалися посилені перевірки співробітників: на прохідній перевіряють ручну поклажу, змушують роздягатися, у цехах та у місцях відпочинку хочуть збільшити кількість камер. Напередодні техніку та бригаду із шести осіб оглядали чверть години», – сказав він.

Відзначили посилення заходів безпеки та співробітники Красноленінського нафтопереробного заводу (дочірнє товариство «Роснефти» у Нягані). «Раніше достатньо було показати перепустку, а зараз доводиться відкривати сумку, вивертати кишені», – поділився працівник НПЗ.

В кінці липня Куйбишевському нафтопереробному заводі стався вибух. Російська поліція каже про диверсію та вже арештувала підозрюваного – працівника заводу. Він нібито повідомив, що планував підірвати три саморобні вибухові пристрої, проте після вибуху одного з них знешкодив інші, щоб не допустити жертв серед людей. На суді стало відомо, що в результаті диверсії на НПЗ було завдано збитків на суму понад 30 млн рублів.

Водночас представник «Роснефті» повідомив, що інцидент на Куйбишевському НПЗ стався в будівлі, що виведена з експлуатації, а завод знаходиться на плановому ремонті.