13 березня, 2023, 13:50

KFC почала партнерство з Rompetrol і відкриває ресторани на трьох АЗС на трасі А1 в Румунії, повідомила на своєму сайті компанія Sphera Franchise Group, яка розвиває мережу KFC в країні.

Sphera Franchise Group володіє компаніями, що франчайзинговій системі під брендом KFC на місцевому ринку, розширює мережу ресторанів і відзначає локальну прем’єру, відкриваючи перші блоки на АЗС через партнерство з Rompetrol.

Наразі вже працює два ресторани KFC на АЗС Rompetrol. Вони знаходяться на трасі A1 поблизу міст Печика та Орештіє. Вартість інвестицій у новий формат ресторану становила від €350 тис. до €400 тис. в залежності від складності, повідомила Sphera Franchise Group, яка розвиває мережу KFC в Румунії за угодами про франшизу.

Кожен з двох нових ресторанів має площу понад 160 квадратних метрів та 24 місця за столиками всередині. Ресторани працюватимуть щодня з 09:00 до 23:00. KFC на АЗС в місті Печика також має сервіс Drive-Thru для отримання замовлень, не виходячи з автомобіля. 

Третій ресторан KFC на станції Rompetrol буде урочисто відкритий найближчим часом у селі Джармата, також на автомагістралі A1.

Після відкриття двох нових ресторанів мережа KFC в Румунії зросла до 97 ресторанів, з яких 39 мають сервіс Drive-Thru. KFC вийшов на румунський ринок у 1997 році, відкривши свій перший ресторан у Бухаресті.