5 липня, 2023, 15:05

Rompetrol Downstream, дочірня компанія казахської KMG International Group в Румунії, нещодавно запустила в роботу два нових АЗК на трасі А1 (ділянка Надлац – Сібіу), поблизу міста Рекаш. Про це компанія повідомила на своєму сайті.

Інвестиції в будівництво двох автозаправних станцій становили приблизно $6,3 млн. Ці два автозаправні комплекси є частиною пакету з 12 станцій, які Rompetrol відкриє на автомагістралі А1. Загальна сума інвестицій у 12 АЗС оцінюється у понад $40 млн, які надаються Казахстансько-румунським енергетичним інвестиційним фондом.

"За останні чотири місяці ми відкрили для громадськості десять з 12 станцій, які ми запланували на цій ділянці траси, а решта буде завершена в наступному періоді. Таким чином, ми надаємо мандрівникам великий простір, де вони можуть заправити свій автомобіль і відпочити, насолоджуючись кавою на станціях hei&coffee, таких як у Рекасі, або гарячою їжею на АЗС, що працюють під брендом hei coffee&gourmet", – сказав Бауиржан Нугуманов, генеральний директор Rompetrol Downstream.

Перші чотири АЗС на трасі А1, розташовані поблизу міст Печіца та Орастіє, були відкриті в березні. Дві інші, поблизу міста Сагу (округ Арад) будуть офіційно введені в експлуатацію незабаром. 

Як повідомляв НафтоРинок, місяць тому дві станції були відкриті біля села Джармата (Тімішоара), а ще дві – працюватимуть біля Крістіана (повіт Сібіу).

На кожній новій станції на автомагістралі працює від 45 до 65 осіб, а її внутрішня площа становить від 430 до 600 квадратних метрів, що втричі більше, ніж на середній АЗС. До послуг водіїв – шість ПРК з пальним Efix, швидка дизельний колонка для вантажних транспортних засобів. На станції також є LPG, AdBlue на розлив, працює магазин та кафе з терасою. Шість з 12 станцій на А1 обладнані ресторанами.

Також на кожному АЗК є по чотири станції швидкої зарядки для електромобілів.

Станом на кінець 1 кварталу 2023 року Rompetrol керувала мережею з 1 284 АЗ. Крім того, компанія управляє 6 нафтобазами, близько 280 LPG-станціями та понад 7 тис. пунктами видачі балонів LPG для побутових потреб.