20 жовтня, 2022, 10:30

Робітники нафтопереробного заводу TotalEnergies Donges у Франції потужністю 219 тис. барелів на добу проголосували за завершення страйку та повернення до роботи, повідомляє Argus. Однак персонал двох інших французьких НПЗ TotalEnergies поки що продовжує бастувати.

Робітники заводу в Донжі, які належать до профспілки CGT, проголосували за повернення до роботи після зустрічі в середу. Профспілка повідомила, що співробітники нафтохімічного підприємства TotalEnergies Carling у Франції також вирішили повернутися до роботи.

Наприкінці вересня CGT закликала своїх членів на французьких підприємствах TotalEnergies до страйку через суперечку щодо оплати праці. Працівники НПЗ Donges спочатку не приєдналися до протестів, але 11 жовтня вирішили припинити роботу після того, як уряд Франції заявив, що вимагатиме розблокувати нафтобази.

Члени CGT, що працюють на нафтопереробних підприємствах TotalEnergies в Гонфревілі потужністю 247 тис. барелів на добу та у Фейзіні потужністю 109 тис. барелів на добу проголосували за продовження страйку.

Як повідомлялося раніше, співробітники французьких НПЗ ExxonMobil - заводу Fos потужністю 133 тис. барелів на добу і підприємства в Порт-Жеромі потужністю 236 тис. барелів на добу - повертаються до роботи після того, як провели більше трьох тижнів у страйку через суперечку щодо оплати праці

Через тривалі протести близько третини АЗС країни відчувають дефіцит пального та мають проблеми з поставками, а що змусило Францію збільшити імпорт дизельного палива.