26 липня, 2022, 09:05

На АЗС у Дніпровській області реалізацію пального не вносили у реєстр розрахункових операцій, повідомили в Державній податковій службі України.

Так, працівниками управління податкового аудиту ГУ ДПС у Дніпропетровській області в ході проведення фактичної перевірки мережі АЗС одного з суб’єктів господарювання встановлено порушення статті 15 Закону України від 19 грудня 1995 року №481/95-ВР «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та пального» із змінами, а саме: проведення розрахункових операцій через реєстратор розрахункових операцій, що не внесений у додаток до ліцензії на торгівлю, зокрема, пальним.

«За результатами перевірки до суб`єкта господарювання будуть застосовані штрафні (фінансові) санкції на загальну суму понад 12 млн. гривень» - йдеться у повідомленні ДПС.

Також у податковій звертаються до громадян, що у разі наявності інформації щодо випадків реалізації пального на АЗС (АГЗС) з порушенням вимог чинного законодавства України просимо інформувати територіальні органи Державної податкової служби України для вжиття контрольно-перевірочних заходів.

Нагадаємо, 19 липня в ГУ ДПС у Дніпровській області повідомили про підсумки перевірки за червень, сума штрафів скоала 1,5 млн.грн.

Джерело: ДПС України