20 жовтня, 2023, 10:05

Головними викликами, з якими стикнувся food сервіс в паливному ритейлі з моменту повномасштабної агресії, в UPG назвали розрив існуючих ланцюжків поставок, зламану логістику та часткову втрату персоналу. Про це в інтерв’ю «VIVO café на АЗК UPG – смак та якість, на які рівняються» розповіла Вікторія Горова, виконавчий директор мережі АЗК UPG.

Вікторія Горова. Фото надане пресофісом UPG

В найбільш стресовий період 2022 року робота food сервісу в мережі була забезпечена за рахунок укладання локальних договорів з фермерськими  господарствами, з постачальниками з Західної України та оптимізації на 50% асортименту меню.

«Відбувся перегляд технологічних процесів та оптимізація асортименту. Ми зняли додаткове навантаження з персоналу, який залишився працювати попри усі виклики. Під час різкого зростання попиту, ми продовжували виконувати замовлення» - зазначила Вікторія Горова.

За словами виконавчої директорки, мережа не піднімала цін на пропозиції в меню, а переглянула вартість  лише через півтора року  після повномасштабного вторгнення - у вересні 2023 р.

«В перші три місяці після вторгнення наші трасові комплекси були, як пересувна квартира. Реалізація в ресторанах тоді зросла майже на 35% і продовжує збільшуватися» - відмітила Горова.

Нагадаємо, основною концепцією організації роботи VIVO cafe в мережі UPG, є приготування їжі безпосередньо на кухні закладу. Пропозиція бургерів є однією з самих популярних в кафе, асортимент налічує сім позицій. Влітку 2023 р. на АЗК UPG запустили м'яке морозиво ice U, а у версені - дитяче меню