15 травня, 2024, 16:15

Казахстанська мережа АЗС Qazak Oil показала новий дизайн свого Q-Cafe в Астані. Світлини закладу компанія опублікувала на своїй сторінці у FaceBook.

«Q-Cafe знайшло нові формати і вже відкрило свої двері за двома адресами в місті Астана — Туран, 41/1, і Калдаякова, 23а. Приходьте по завжди ароматну каву, смачну випічку, соковиті хот-доги та бургери», — йдеться у дописі. 

Мережа АЗС Qazak Oil у червні 2023 року оголосила про новий напрям бізнесу, відкривши три кав’ярні поза межами своїх заправних станцій. В компанії тоді заявили, що зберегли концепцію закладу та асортимент. Всі кав’ярні знаходилися в Астані за адресами: Достик, 5, Туркестан, 16/5, та Туран, 41/1.

Також в Qazak Oil тоді говорили про плани розширення мережі кав'ярень і відкриття закладів в інших містах Казахстану. Однак наразі мереда скоротилася до двох закладів, випливає з інформації, опублікованої компанією в соцмережах. З трьох відкритих у червні кав’ярень наразі працює лише одна — за адресою Туран, 41/1. Також з’явився новий заклад на Калдаякова, 23а.