8 січня, 2024, 09:30

У суботу, 6 січня, о 21:00 польські протестувальники розблокували КПП «Медика-Шегині», повідомила Державна прикордонна служба (ДПСУ) на своїй сторінці у FaceBook.

На той час в черзі було приблизно 650 вантажівок. Після розблокування рух вантажних транспортних засобів став більш інтенсивним, сказав речник ДПСУ Андрій Демченко в ефірі телемарафону. Він нагадав, що залишаються заблокованими ще три напрямки: Рава-Руська – Гребенне, Краківець – Корчова та Ягодин – Дорогуськ. За словами Демченка, на всіх цих трьох напрямках блокують рух представники польських перевізників, а в чергах перебувають десь 1400 вантажівок. 

«Найменше пропускається вантажних транспортних засобів в напрямку пункту пропуску Ягодин – Дорогуськ. За минулу добу це було всього 77 вантажівок, які прослідували в напрямку України. Примітно, що це найбільший пункт пропуску, де можуть перетинати кордон за добу 1200-1400 вантажівок в обох напрямках. Коли наприкінці минулого року розблоковувався цей напрямок, то за добу могло перетнути кордон і 1500 вантажівок, 900 з яких слідувало на в’їзд до України», – поінформував речник ДПСУ.