ТОВ «ПТФ «Центр» скасовує через суд відмову у видачі ліцензії на право роздрібної торгівлі пальним. Про це йдеться в реєстрі судових рішень України.    

ТОВ «ПТФ «Центр» (власник – Валентина Попруга; директор – Станіслав Ковальов) у квітні цього року звернулось до суду з позовом до ГУ ДПС у Житомирській області про визнання протиправними та скасування рішень про відмову у видачі ліцензій на право роздрібної торгівлі пальним на АЗС (Житомирська обл., Житомирський р-н, с. Глибочиця, с. Левків; Звягельський р-н, с. Пилиповичі; Бердичівський р-н, м. Бердичів), зобов’язання видати Товариству відповідні ліцензії. 

Ухвалою судді Волинського окружного адміністративного суду від 15.04.2024 позовну заяву залишено без руху та встановлено позивачу строк для усунення недоліків. Позивачем 23.04.2024 подано заяву на усунення недоліків позовної заяви. Ухвалою Волинського окружного адміністративного суду від 29.04.2024 прийнято позовну заяву до розгляду та відкрито провадження у справі. Вирішено здійснювати розгляд справи за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) учасників справи.

Резонансні та найцікавіші судові рішення українського ринку нафтопродуктів можна прочитати у щоденних випусках НафтоРинку Daily fuels&LPG, а оформити передплату на видання – за посиланням або за телефонами редакції +38 (044) 425-55-56.