У березні-квітні 2022 р. реалізовувати пальне було вигідніше аграріям та перевізникам у дрібний гірт, про це заявив Керуючий директор WOG Holding BV Андрій Пивоварський в інтерв’ю Оресту Сохару.

«Під час паливної кризи, коли пройшов перший шок, були розпродані залишки, закрилися де-які мережи, не знали де взяти продукт і на другий-третій місяць, ті хто возив паливо, вигідніше було продати паливо у дрібному гурті – аграріям чи перевізникам, тому що ціни там були вищі ніж в рітейлі, тому що діяло державне регулювання, в мережу продавав тільки WOG та OKKO» - уточнив Андрій Пивоварський.

Щодо прогнозу зміни ціни на пальне, він зазначив, що «всім повезло, через те, що Platt’s останні два тижні падав, і я думаю, на 2-3 гривні ми всі мали побачили падіння роздрібних цін але 25% девальвація гривні повністю з’їла потенційне падіння цін. Я не очікую найближчим часом зростання ціни, може на 50 коп – 1 гривня на бензин. Зростання не буде, якщо не повернеться акциз. Потворю, девальвація гривні з’їла потенційну надмаржу, яка могла б бути».

Також, Пивоварський заначив, що повернення акцизу на пальне призведе до збільшення ціни на роздрібні ціни.

Повернення акцизу на пальне, як він був до війни, диференційовано, потенційно дизель може здорожчати на 5-6 гривень на літрі, 95 – збільшить ціну на 9,5 гривень на літрі. 

Висловив надію, що Уряд не буде повертати акциз в повному обсязі, сподівається, що в разі повернення акцизу це буде єдиний, а не диференційований акциз, в обсязі 100 євро на 1000 літрів, то це призведе до здорожчання на 4,5 – 5 гривень на дизель-бензин.

За останні три тижні конкуренція на ритейловому ринку вийшла на довоєнний рівень.