Прибуток індійської Reliance Industries за четвертий квартал перевищив прогнози аналітиків завдяки сильним показникам в сегменті переробки нафти, повідомляє Reuters.

Очолювана мільярдером Мукешем Амбані Reliance Industries повідомила, що її консолідований прибуток у січні-березні впав приблизно на 2%, до 189,51 млрд індійських рупій ($2,27 млрд). Однак, згідно з даними LSEG, цей показник перевищив середню оцінку аналітиків, які очікували 185,22 млрд рупій прибутку. 

Водночас виручка Reliance Industries, яка є найбільшою компанію в Індії за ринковою вартістю, у ІV кварталі зросла на 11,6%, до 2,41 трлн рупій. Цьому сприяло збільшення доходів у сегменті переробки нафти та нафтохімії на 10,9% на тлі зростання цін та обсягів продажів пального.

НПЗ Reliance в Джамнагарі є найбільшим у світі нафтопереробним комплексом. Його загальна потужність переробки становить близько 1,4 млн барелів на добу. Цей актив є ключовим джерелом прибутку компанії. Вона також активно розвивається в секторах роздрібної торгівлі, телекомунікацій та зеленої енергетики. 

Reliance Jio Infocomm вже став найбільшим телекомунікаційним оператором Індії за кількістю абонентів. Компанія повідомила про зростання квартального прибутку в останньому кварталі 2023 року на 13,2% завдяки залученню нових абонентів.