На Полтавщині судитимуть працівників «Укргазвидобування», які розкрадали газоконденсат з підприємства регіональної філії АТ «Укргазвидобування». Про це повідомила пресслужба Нацполіції Полтавської області.

«До суду скеровано обвинувальні акти відносно трьох працівників районного відділення переробки газу АТ «Укргазвидобування», які входили до організованої злочинної групи, та десяти їх спільників, залучених до викрадення паливно-мастильних матеріалів», — йдеться у повідомленні. 

Фігуранти привласнили близько 9 тис. літрів сировини, заявив начальник поліції Полтавщини Євген Рогачов. За його словами, працівники підприємства зливали стабільний газоконденсат з дренажного фільтра до завчасно підготовлених пластикових каністр, викрадене виносили за межі установки комплексної підготовки нафти, власними автомобілями вивозили до місця зберігання та продавали населенню за цінами, нижчими за ринкові.

«Учасникам організованої злочинної групи та причетним до незаконної діяльності працівникам підприємства вдалося привласнити близько 9 тисяч літрів паливно-мастильних матеріалів. Збитки, завдані філії управління з переробки газу та газового конденсату АТ «Укргазвидобування», складають близько 300 тисяч гривень», — зазначив начальник обласної поліції.