25 листопада, 2022, 12:00

Співробітники нафтосервісної фірми Petrofac, що працює на кількох нафтових родовищах BP на британському шельфі Північного моря, вирішили страйкувати 8 і 9 грудня через незадовільні умови праці, повідомила профспілка Unite Union на своєму сайті.

У страйку беруть участь 76 працівників морських платформ Andrew, Clair, Clair Ridge, ETAP і Glen Lyon, повідомляє найбільша профспілка Великої Британії.

Працівники незадоволені графіком роботи. Під час падіння цін на нафту в 2015 році співробітники Petrofac на всіх активах ВР були змушені працювати по 3 тижні, а потім відпочивати такий самий період. Однак в профспілці зазначають, що це призвело до загального збільшення робочих годин до рівня, який виходить за межі допустимого Директивою про робочий час. Тоді членів Unite змусили погодитися на такі умови, щоб зберегти свої робочі місця.

Платформа Claire Ridge може видобувати близько 120 тис. бар. на добу, а плавуче судно Glen Lyon (FPSO) - обробляти та зберігати до 130 тис. барелів на добу нафти та газу, йдеться на сайті BP.