На Волині БЕБ скерувало до суду справу щодо співробітника нафтобази, який нелегально виготовляв пальне. Про це йдеться у повідомленні на сайті БЕБ.

«Детективи Територіального управління БЕБ у Волинській області завершили досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом незаконного виготовлення та збуту пального», — йдеться у повідомленні.

Згідно з даними слідства, впродовж січня – липня 2023 року працівник однієї з нафтобаз Луцька, маючи вільний доступ до виробничих потужностей, незаконно виготовляв пальне. 

«Для цього чоловік закуповував сировину, за допомогою обладнання змішував бензин марки А-95 з низькооктановим бензином. Фальсифікат продавав значно дешевше. Загалом у такий спосіб він виготовив близько 40 тис. літрів пального», — розповіли в БЕБ, додавши, що підозрюваний знайшов спосіб легалізовувати кошти, які одержував від продажу контрафактного пального.

Наразі працівнику нафтобази повідомлено про підозру за ч. 1  ч. 2 ст. 204 КК України (незаконне виготовлення, зберігання, придбання та збут незаконно виготовлених підакцизних товарів) та ч. 1 ст. 209 КК України (легалізація доходів, отриманих злочинним шляхом). Обвинувальний акт скеровано до суду.