Працівник «Укрбургазу» був Юрій Курочка посмертно нагороджений орденом «За мужність». Про це йдеться у повідомленні Групи Нафтогаз, розміщеній на сторінці в соцмережах.

«Нещодавно наш колега указом Президента України за поданням Міністерства енергетики України був посмертно нагороджений орденом «За мужність ІІІ ступеня», — зазначається у повідомленні.

В Нафтогазі розповіли, що нагороду міністр енергетики Герман Галущенко вручив сину Юрія Курочки Артему. 

Юрій Курочка був водієм Шебелинського відділення бурових робіт БУ «Укрбургаз».

Із перших днів повномасштабного вторгнення він допомагав військовим та цивільним мешканцям Харківщини. Евакуюючи людей з гарячих точок, він врятував не одне життя, кажуть в компанії. Під час вивезення людей з Балаклійської районної лікарні у квітні 2022 року Юрій Курочка потрапив під ворожий обстріл. Поранення виявилось смертельним.

«Ми пишаємося тим, що Юрій був частиною нашої команди, і неймовірно вдячні йому за цей подвиг та за його людяність. Співчуваємо рідним та памʼятаємо завжди», — сказав Олексій Чернишов.

Раніше повідомлялося, що президент нагородив орденом «За мужність» ІІІ ступеня оператора газорозподільної станції «Укргазвидобування» Олексія Вовка.

Схожі новини