Березнегуватське ПП «НАФТОПРОДУКТИ» не скасувало в апеляційному порядку 180 тис. грн штрафу за порушення порядку ведення обліку пального. Про це йдеться в реєстрі судових рішень України.  

Працівниками ГУ ДПС у Миколаївській області проведено перевірку Березнегуватського ПП «Нафтопродукти» (власник та директор – Оксана Тачмамедова) за місцем здійснення діяльності: Березнегуватський р-н, Миколаївська обл. 

За результатами перевірки контролюючим органом складено акт, з якого вбачаються наступні порушення Підприємством вимог законодавства: не встановлення позивачем рівнемірів-лічильників та витратомірів-лічильників; не формування залишків пального на початок та кінець звітної доби та про добові фактичні обсяги отриманого пального на акцизному складі та не зведені за добу підсумкові облікові дані. 

На підставі вказаного ДПС прийнято ППР про застосування до підприємства 180 тис. грн штрафних санкцій. Не погодившись із зазначеним, Березнегуватське ПП «Нафтопродукти» звернулось до суду з позовом до ГУ ДПС у Миколаївській області про визнання протиправним та скасування вказаного вище податкового рішення. Дослідивши матеріали справи, суд дійшов висновку про правомірність прийнятого податкового рішення. Відтак рішенням Миколаївського окружного адміністративного суду від 04.10.2023 в позові відмовлено. Не погоджуючись з даним рішенням суду, Підприємство подало апеляційну скаргу, в якій просило його скасувати та ухвалити нове про задоволення позову повністю. Постановою П'ятого апеляційного адміністративного суду від 30.01.2024 апеляційну скаргу Березнегуватського ПП «Нафтопродукти» залишено без задоволення, а рішення суду першої інстанції – без змін.

Резонансні та найцікавіші судові рішення українського ринку нафтопродуктів можна прочитати у щоденних випусках НафтоРинку Daily fuels&LPG, а оформити передплату на видання – за посиланням або за телефонами редакції +38 (044) 425-55-56.