4 січня, 2024, 11:30

Сьогодні з боку Польщі відновилося блокуванням руху вантажівок через пункт пропуску «Медика-Шегині» на польсько-українському кордоні. Про це в коментарі РБК-Україна повідомив речник ДПСУ Андрій Демченко.

«За наявною інформацією, яку надавали польські прикордонники, сьогодні близько 09:00 на території Польщі на дорозі перед пунктом пропуску «Медика» (Республіка Польща), суміжному з українським пунктом пропуску «Шегині», поновилося блокування руху для вантажних транспортних засобів», – розповів Демченко.

За його словами, у зв’язку з цим ускладнення руху можливе як на виїзд з Польщі, так і на в’їзд. Речник ДПСУ також розповів, що на цьому напрямку зараз на в’їзд до України очікують близько 800 вантажівок. Водночас організатори блокування не планують перешкоджати руху автобусам та легкового транспорту.

«Наразі прикордонники України вживають заходів щодо відстеження ситуації, уточнення взаємодії зі польськими колегами щодо порядку подальшого пропуску вантажного автотранспорту та категорії вантажів, які будуть пропускатися через кордон», – додав Демченко.

Прикордонники нагадали, що блокування руху вантажівок в пункті пропуску «Медика-Шегині» було зупинено 24 грудня 2023 року.