3 жовтня, 2022, 13:45

Польська група ORLEN відкрила дві АЗС в західній частині Словаччини, збільшивши загальну кількість своїх торгових точок у країні до 26 од. До кінця цього року мережа ORLEN має розширитися до 50 АЗС, а після закриття угоди про придбання 41 АЗС в угорської MOL увійде до трійки найбільших роздрібних мереж у Словаччині, повідомляється на сайті польської компанії.

В Печенядах і Пернеку після ребрендингу відкрили дві “холодні” АЗС під вивіскою ORLEN. В квітні польська компанія купила мережу АЗС самообслуговування із 25 станцій, і наразі займається їх ребрендингом, який має бути завершено до кінця 2022 року. Нові АЗС продають фірмове пальне EFFECTA та є повністю автоматизованими. Група ORLEN керує загалом чотирма станціями самообслуговування на словацькому ринку.

“У стратегії ORLEN 2030 ми поставили собі за мету довести частку закордонних АЗС в нашій мережі до 45%. Ми послідовно досягаємо наших стратегічних цілей, будуючи власні станції та купуючи готові об’єкти. Словаччина є хорошим прикладом – ми маємо намір стати однією з найбільших мереж у країні в найближчі три-чотири роки. Зрештою, ми хочемо, щоб наша мережа з 3500 АЗС була найсучаснішою та найбільш орієнтованою на клієнта мережею в Центральній Європі”, - сказав президент правління PKN ORLEN Даніель Обайтек.

Група ORLEN присутня в Словаччині з 2019 року, коли компанія відкрила свою першу станцію в місті Малацки. Мережа АЗС належить чеській компанії ORLEN Unipetrol Group, яка входить до складу ORLEN Group.