13 березня, 2023, 17:05

Нова автозаправна станція польської мережі Moya була відкрита в Радваніце в Нижній Сілезії, повідомляє видання petrolnet.pl.

Вона знаходиться біля національної дороги № 12, на трасі Жари-Глогув, за два кілометри від виїзду на швидкісну трасу S3. Як зазначається в повідомленні, станція відкрита за угодою про франшизу.

АЗС має в асортименті таке пальне: бензин 95 та 98, стандартне та очищене дизельне паливо, а також LPG. На станції працює Caffe Moya з великим вибором напоїв і закусок, а також мінімаркет. Постачанням продукції та послуг займається Anwim, оператор та власник мережі Moya. 

Станція пристосована для обслуговування вантажівок, зокрема водіїв TIR. На АЗС є стоянка, ПРК для швидкого відпуску дизпального, колонки з AdBlue на розлив. Також станція пропонує доступ до насоса та пилососа.

Як повідомляв НР, Shell почала приймати паливні картки мережі АЗС MOYA. Shell Polska та Anwim S.A., оператор мережі АЗС MOYA, підписали угоду про взаємне визнання паливних карт. Завдяки угоді буде розширено кількість станцій, де прийматимуть картки Shell Card та MOYA firma.