30 березня, 2023, 14:55

Польська мережа AMIC Energy відкрила другу піцерію американського бренду Sbarro на своїй АЗС, повідомляє видання petrolnet.pl. 

Друга піцерія Sbarro в мережі AMIC Energy запрацювала на станції в місті Кельце на вулиці Варшавській, 90. Рішення про відкриття нових піцерій компанія ухвалила після успішного пілотного проєкту в Варшаві, йдеться в повідомленні. 

На станції в Кельце тепер можна купити як цілу піцу, так і шматками, а з’їсти її можна на місці або взяти з собою. Окрім того, можна замовити доставку піци через платформи Uber Eats, Glovo та Pyszne.pl.

Тісто для піци готується вручну на місці, як в традиційних піцеріях. Піца доступна в трьох розмірах: 30, 35 та 43 см. На АЗС також буде доступна stromboli – піца-рулет, яка можу бути наповнена різними начинками з додаванням сирів (моцарелли, чеддера і рікоттм).

AMIC Energy є ексклюзивним франчайзі ресторанів Sbarro в Польщі. Проект унікальний тим, що це єдина мережа в країні, де на одній АЗС будуть присутні два світові бренди фастфуду – Sbarro та Subway.