Через акції протесту польських фермерів ускладнено рух через пункти пропуску «Медика – Шегині», «Гребенне - Рава-Руська» та «Дорогуськ-Ягодин». Про це речник Держприкордонслужби Андрій Демченко заявив у коментарі «Українській правді».

«Дії польських фермерів по блокуванню руху транспортних засобів розпочалися перед пунктом пропуску «Медика», що навпроти українського «Шегині». Близько 10.10 про це українських прикордонників повідомили польські колеги», — сказав Демченко.

За його словами, рух блокують близько 100 осіб та близько 50 транспортних засобів. Через це зупинився рух вантажівок, легкових автівок та автобусів на вʼїзд та виїзд з Польщі. 

«Сподіваємося, що ситуація зміниться якнайшвидше і окремі категорії транспорту все ж почнуть пропускати», – зазначив речник Держприкордонслужби.

Він додав, що на інших напрямках, де 9 лютого також планувалося блокування руху, а саме — пунктах пропуску «»Ягодин» та «Рава–Руська» рух транспортних засобів на даний час продовжується, про початок блокування інформації від польської сторони ще не надходило.

Нагадаємо, польські митники поінформували ДМСУ про те, що 9 лютого об 11:00 за київським часом має розпочатися блокування «Дорогуськ – Ягодин» та інших пунктів пропуску. Однак польські фермери обіцяли не блокувати цистерни з паливом на вʼїзд в Україну.