8 лютого, 2024, 12:15

Польські фермери, окрім пункту пропуску «Дорогуськ – Ягодин» планують заблокувати «Зосин-Устилуг» на кордоні з Україною. Про це повідомляє Державна митна служба України (ДМСУ) на своїй сторінці у FaceBook.

«За попередньою інформацією польської сторони, страйк місцевих фермерів пошириться також на пункт пропуску «Зосин-Устилуг» з польської сторони кордону», — зазначається у повідомленні.

Блокування може початися у понеділок, 12 лютого. Очікується часткове блокування руху. «Так, для легкових транспортних засобів і автобусів — пропуск має лишитися вільним, вантажні авто масою до 7,5 тонн страйкарі планують пропускати по три авто за годину в кожну сторону», — додали в ДМСУ.

Учора польські митники поінформували ДМСУ про те, що 9 лютого об 11:00 за київським часом має розпочатися блокування пункту пропуску «Дорогуськ – Ягодин» із використанням сільськогосподарської техніки. Акція протесту погоджена місцевою владою до 9 березня 2024 року. Однак польські фермери не блокуватимуть цистерни з паливом на вʼїзд в Україну.