Станом на сьогоднішній ранок польські фермери блокують п'ять пунктів пропуску на кордоні з Україною, а в черзі біля відкритого «Краківця» стоять 1700 вантажівок. Про це заявив речник Державної прикордонної служби України (ДПСУ) Андрій Демченко в ефірі телемарафону, передає «РБК-Україна».

За його словами заблоковано п’ять пунктів. «Це напрямки пунктів пропуску Ягодин, Рава-Руська, Шегині, Устилуг, Угринів», — сказав Демченко, додавши, що з польської сторони в чергах стоять 1400 вантажівок, найбільше — навпроти пунктів пропуску «Ягодин» та «Рава-Руська». Найменша кількість вантажівок — навпроти пунктів «Устилуг» та «Угринів».

Демченко зазначив, що перевізники перенаправляють транспорт в незаблоковані пункти, зокрема — у «Краковець». Станом на сьогоднішній ранок там у черзі стоять 1700 вантажівок. Це найбільша черга на всіх напрямках на кордоні з Польщею, сказав речник ДПСУ.

Він також повідомив, що черги збільшуються, а швидкість перетину кордону залишається низькою, особливо в напрямку пункту Ягодин, де за останню добу перетнуло кордон лише 145 вантажівок в обох напрямках. Цей пункт може пропускати 1200-1400 вантажівок на добу.

Найгірша ситуація, за словами Демченка, — в пункті перетину «Шегині»: за останні дні там тільки кілька десятків вантажівок перетинають кордон за добу.