Правоохоронці провели 11 обшуків на території Києва та Київської області та припинили діяльність підпільної нафтобази та низки заправних станцій. Про це Поліція Київської області повідомила на своїй сторінці у FaceBook.

“Поліцейські вилучили понад 130 тонн контрафактного бензину, дизелю та газу, чорнову бухгалтерію та близько 800 тисяч гривень”, – йдеться в повідомленні.

За інформацією поліції, загальна сума вилученого контрафакту разом з резервуарами, баками, цистернами та іншим обладнанням за цінами чорного ринку становить близько 11 млн грн.

Схему нелегальної реалізації пального організували двоє мешканців столиці. Вони незаконно виготовляли, транспортували, організовували зберігання та реалізацію контрафактних паливно-мастильних матеріалів. "Ділки працювали без відповідних документів та ліцензій, сумнівне пальне не відповідало державним стандартам України. Бензин та дизель, що прибував на підпільні бази, зловмисники розводили хімічними рідинами, збільшуючи кількість товару, далі збували клієнтам, які не підозрювали про підробку", – зазначив начальник Головного управління Національної поліції в Київській області Андрій Нєбитов.

За незаконне виготовлення, зберігання, збут, або транспортування з метою збуту підакцизних товарів підозрюваним загрожує до 10 років позбавлення волі.