PKN ORLEN до 2026 року встановить в Німеччині 434 зарядні станції для електромобілів. Зараз у Польщі група ORLEN має 470 таких об’єктів, повідомляє компанія на своєму сайті.

“Ми послідовно реалізуємо поставлені в нашій стратегії цілі та підтримуємо розвиток електронної мобільності. Тому ми плануємо подальший розвиток зарядних станцій, яких до кінця десятиліття в нашій країні буде щонайменше 1000”, - сказав Даніель Обайтек, президент правління PKN ORLEN. 

За словами голови PKN ORLEN, до 2026 року загальна кількість пунктів зарядки під управлінням компанії в Німеччині зросте до 868 од. Орбайтек додав, що наразі ORLEN має в країні майже 600 автозаправних станцій.

У зв’язку з планами розвитку електромобільності PKN ORLEN запускає тендери на техніко-економічне обґрунтування нових зарядних станцій. У найближчі місяці компанія буде шукати також виконавців будівельних робіт та постачальників обладнання. 

На об'єктах ORLEN у Польщі зараз працює 470 станцій для зарядки електромобілів. Концерн нарощує кількість зарядних пристроїв постійного струму (DC), зазначають в компанії. Зараз їхня кількість становить приблизно 140 од. (потужністю від 50 кВт до 150 кВт). 

У Німеччині та Чехії працює 86 швидких зарядних станцій потужністю від 50 до 150 кВт і вісім потужністю до 50 кВт.