30 червня, 2022, 14:40

До власників земельної ділянки, які з порушенням цільового призначення, збудували на ній АЗС, за рішенням суду примусово припинено право власності та винесено зобов’язання про знесення самочинного будівництва – йдеться в повідомленні Одеської обласної прокуратури.

«Господарський суд Одеської області задовольнив позов Одеської обласної прокуратури в інтересах держави в особі Кароліно-Бугазької сільської ради до підприємства та примусово припинив право власності на земельну ділянку рекреаційного призначення площею 0,262 га у смт Затока» - повідомили в прокуратурі.

При цьому зазначається, що позовні вимоги мотивовані тим, що на зазначеній ділянці, у порушення цільового призначення – індивідуальне дачне будівництво, без відповідних дозволів на проведення будівельних робіт та здійснення оцінки впливу на довкілля, підприємством побудовано автомобільну газово-заправну станцію площею 288 м кв.

Також за позовом прокурора примусово припинено право власності підприємства на автомобільну газово-заправну станцію і зобов’язано її знести як об’єкт самочинного будівництва.