30 листопада, 2023, 10:20

Передача в управління «Укрнафті» заправок колишньої мережі Glusco буде погоджуватись із Антимонопольним комітетом (АМКУ). Про це сказав голова АМКУ Павло Кириленко в інтерв’ю Forbes.

«Комітет аналізує та оцінює вплив концентрацій за участі «Укрнафти» на відповідні ринки. Заяви щодо надання дозволу на концентрацію будуть погоджуватися з АМКУ. У випадку виявлення загрози негативного впливу на конкуренцію – реагування буде відповідним», – сказав Кириленко.

Він натякнув, що компанія намагалася уникнути погодження АМКУ при передачі їй в управління АЗС Glusco.

«Керівництво «Укрнафти» намагалося вчинити певні дії, на які моя відповідь була категоричною і, можливо, не всім сподобалась», – зазначив голова АМКУ. Кириленко уточнив, що йдеться про приєднання ще однієї мережі АЗС.

Нагадаємо, 13 вересня Кабінет Міністрів України прийняв рішення, згідно з якими арештовані активи Glusco передаються в управління ПАТ «Укрнафта». В тому ж місяці «Укрнафта» та Агентство з розшуку та менеджменту активів (АРМА) підписали договір про управління мережею Glusco.

Нагадаємо також, влітку АРМА розірвало з «Нафтогаз Ойл Трейдингом» договір на управління активами Glusco. В АРМА заявили, що «Нафтогаз Ойл Трейдинг» не перераховував до бюджету прибуток від управління АЗС та інвестував у відновлення мережі без погодження з агентством.