17 листопада, 2023, 17:40

Про ймовірність забезпечення пальним від оптово-роздрібної компанії «Параллель» мережі Prime йдеться в матеріалі Forbes. Зокрема про підготовку до угоди «Параллелі» Олександра Дубініна з мережами Motto та Prime виданню розповів директор зі стратегічного маркетингу та інновацій «БРСМ-Нафта».

Нагадаємо, в кінці жовтня 2023 р. на ринку з’явилась інформація, що з 1 листопада «Параллель» починає поставку нафтопродуктів в мережу Motto.

В компанії готують коментар НафтоРинку щодо відносин з Prime.

Мережа Prime станом на листопад 2023 р. має в управлінні 38 АЗС, ще чотири знаходяться на непідконтрольних територіях Донецької, Запорізької та Херсонської областей. З них багатопаливних - 24 од, більшість станцій знаходяться в оренді. Мережа отримувала роздрібні ліцензії на три юрособи:

  • ТОВ «ОКТАН 101»,
  • ТОВ «БРЕНТ+»,
  • ТОВ «ПРАЙМ ГРУПП НАФТА».

Власником мережі вважають Дмитра Льоушкіна з Алчевська (Луганська обл.), не дивлячись на відсутність юридичних підстав так вважати. Він відсутній серед керівників та засновників згаданих компаній (ТОВ «ПРАЙМ ГРУПП НАФТА» керує Геннадій Льоушкін, засновник – Світлана Льоушкіна). В червні 2023 р. на засідані ТСК Фінансового комітету Верховної Ради нардеп Ярослав Железняк оприлюднив данні щодо сплати податків з літра пального деякими мережами АЗС, антирейтинг очолила мережа Prime. За данимм Реєстру судових рішень України ТОВ «ОВІС ТРЕЙД» через суд стягує з ТОВ «ПРАЙМ ГРУПП НАФТА» заборгованость за договором поставки нафтопродуктів в розмірі 1,4 млн грн. За словами трейдерів, мережа постійно кредетується за рахунок постачальників  нафтопродуктів.