В рамках благодійної ініціативи «Пальне люті» мережа АЗС KLO зібрала вже понад 10 млн грн, які будуть направлені за закупівлю безпілотників для сил оборони України. Про це НафтоРинку повідомили в пресслужбі KLO.

Нагадаємо, ініціатива «Пальне люті» стартувала у вересні 2023 року. 1 грн з кожного літра пального Ventus спрямовується на покупку дронів для Сил Спецоперацій ЗСУ.

Окрім того, можна зробити прямий донат через мобільний застосунок KLO та на сайті компанії, чи перерахувати бонуси, накопичені за покупки у застосунку KLO.

У цьому році до благодійної ініціативи бренду KLO «Пальне люті» приєднались відомі діячі культури та спорту. Її підтримав ФК «Динамо» Київ. Зокрема, у рекламній кампанії взяли участь гравці Георгій Бущан, Владислав Ванат, Денис Попов. Також до ініціативи долучились заслужена артистка України Ірма Вітовська, народний артист України Олексій Горбунов та чемпіон України, водій-інструктор Олексій Мочанов. 

Наразі під брендом KLO працює понад 70 АЗК у столиці та Київській, Житомирській, Чернігівській, Чернівецькій та Львівській областях.