Пакистан отримає близько 750 тис. барелів Urals протягом найближчих днів, що стане першою комерційною закупівлею російської сирої нафти, повідомляє Platts з посиланням на джерела на ринку та в уряді.

Згідно з інформацією від джерел, Пакистан підписав угоду про закупівлю 750 тис. барелів сирої нафти Urals для доставки в оманський порт у травні. Потім її доставлять невеликими партіями в порт Касім у Карачі в першій половині червня. 

Південні порти та нафтові термінали Пакистану здатні приймати танкери місткістю лише у 50 тис. тонн, або близько 370 тис. барелів, тому спочатку необхідно було доставити російську нафту в Оман, сказав міністр енергетики Пакистану Мусадік Малік. Він не розкрив ціну нафти. Представники уряду, з якими зв’язалася S&P Global Commodity Insights, також відмовилися коментувати вартість Urals. 

Проте джерела на ринку розповіли, що Пакистан міг придбати сиру нафту Urals зі знижкою в $20 за барель до Platts Dated Brent.

Згідно з даними S&P Global на 26 травня, Urals FOB Primorsk торгувалася по $51,3 за барель, тоді як сорт Dubai – по $75,34 за барель, а Brent – по 76,44 за барель.